Bramy przesuwne i skrzydłowe

Brama skrzydłowa

Jakie bramy oferujemy?

Produkujemy bramy przesuwne, bramy skrzydłowe, oraz oferujemy montaż automatyki do bram skrzydłowych oraz przesuwnych. Tak jak w przypadku balustrad, tak i tu stosujemy wyłącznie polską stal i elementy gotowe.

Bramy  wykonujemy na zamówienie klienta, wzór, długość i wysokość do wyboru. 

 

SZYBKIE WYKONANIE I NISKIE CENY!

Gdzie działamy?

Działamy w promieniu 50km od Mińska Mazowieckiego w miastach takich jak:

Mińsk Mazowiecki, Wawer, Otwock, Garwolin, Wołomin, Sulejówek, Halinów, Rembertów, Wesoła, Warszawa, Siennica, Latowicz

 

 

Dlaczego naszą bramę powinieneś mieć u siebie?

Brama jest w pewnym sensie wizytówką naszej posiadłości oraz chroni nas przed ewentualnymi zakusami złodziei, dlatego dokładamy starań aby bramy przez nas produkowane były solidne, wytrzymałe, odporne na korozję i czynniki atmosferyczne. Zawsze polecamy bramy ze sztachetami z pręta pełnego, a nie tak jak większość konkurecji z profila zamkniętego. Nasze bramy będą służyć Państwu na lata. 

Stosujemy podwójne zabezpieczenie antykorozyjne:

-farba podkładowa + farba nawierzchniowa nakładana natryskiem pneumatycznym

-specjalny preparat antykorozyjny na bazie nafty

Współpracujemy także z bramami Wiśniowski

https://www.wisniowski.pl/

Galeria bram skrzydłowych i przesuwnych

Jak wykonujemy Twoje zamówienie:

Cały proces zaczyna się na miejscu, gdzie przyjeżdżamy omówić szczegóły montażu, dokonać pomiaru i ustalić wszystkie wymagania klienta. Jeżeli masz już przygotowane słupki pod bramę na tym kończymy, jeśli nie, wykonujemy także ten element. Po ostatecznej wycenie i akceptacji ceny zaczynamy proces produkcji.

Po otrzymaniu materiału oczyszczamy go z zarzewi korozji, odtłuszczamy, obcinamy na odpowiednie fragmenty i układamy do spawania. Spawy kładzione są metodą MIG w osłonie CO2, daje to najładniejsze spawy i ich dużą wytrzymałość.

Po oszlifowaniu i ponownym oczyszczeniu przekazujemy bramę do lakierni.

Malowanie polega na nałożeniu 2 warstw farby. Pierwsza, podkład antykorozyjny, o dobrej przyczepności do stali i właściwościach przeciwutleniających. Druga to farba nawierzchniowa która ma dobry wygląd i właściwości powstrzymujące wodę. Montaż na miejscu trwa od 2 godzin do 8 godzin, zależy od tego czy mamy do czynienia z bramą przesuwną czy też skrzydłową. W przypadku przesuwnej parę dni wcześniej nasz dostawca stali przywiezie do Państwa prowadnicę górną i dolną.

Po zakończonym montażu używamy naszego autorskiego preparatu przeciw rdzewieniu, który natłuszcza i nabłyszcza powierzchnię. Daje to jeszcze większą trwałość bramy. Wszystkie elementy ruchome smarujemy smarem do łożysk tocznych.

Dane kontaktowe

e-mail: slusarskizaklad@gmail.com

tel. 509 165 758