Balustrady balkonowe

Balustrady kute

Działamy w miastach:

Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Sulejówek, Cegłów, Wołomin, Warszawa Wesoła, Mrozy, Stanisławów, Dębe Wielkie, Mrozy, Latowicz, Halinów, Dobre, PiasecznoNa zamówienie jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy wzór. Wystarczy wysłać zdjęcie lub pokazać wzór na żywo w terenie. Balustrady wykonujemy z wyłącznie z polskiej stali, i z polskiej produkcji półproduktów, nie stosujemy elementów produkowanych w chinach. Malowanie to farba podkładowa antykorozyjna + farba nawierzchniowa o dowolnym kolorze. Dodatkowo po pomalowaniu zabezpieczamy farbę preparatem antykorozyjnym, który zwiększa odporność na rdzę.

 

Szybkie wykonanie i niskie ceny!

 

 

Przykładowe balustrady:

Procedura wykonywania balustrad balkonowych:

Wykonanie balustrad rozpoczynamy od pomiaru wymiarów balkonu u klienta oraz oględzin miejsca montażu. Dobieramy w tym momencie sposób montażu do płyty balkonowej, do ścian budynku lub do elewacji. Wysokość  jest standardowa i wynosi 105cm (w Polsce).

Następną czynnością jest obliczenie ilości i rodzaju materiału potrzebnego do wykonania zlecenia.

Po przyjściu zamówionego materiału oczyszczamy go z korozji, odtłuszczamy i docinamy na odpowiednie wymiary. Następnie kilkumetrowe części składowe całości spawamy na miejscu w warsztacie.

Przechodzimy do fazy malowania. Po ponownym odtłuszczeniu nakładamy warstwę podkładu antykorozyjnego w kolorze czarnym (dla barier czarnych, brązowych) lub czerwonego dla innych kolorów. Po zaschnięciu warstwy podkładu nakładamy warstwę nawierzchniową w dowolnym kolorze.  Możliwe rodzaje nawierzchni to mat, półmat, satyna, i połysk. W 95% przypadków klienci zamawiają wersję mat.

Balustrada na końcu zabierana jest na miejsce montażu, gdzie składamy mniejsze elementy w całość. Miejsca łączeń oczyszczamy i malujemy.

Dla lepszego zabezpieczenia antykorozyjnego na koniec używamy naszego autorskiego preparatu, który wnika w mikroszczeliny w strukturze farby, i dodatkowo zabezpiecza przed wnikaniem wody i powstawaniem rdzy.

Na koniec oczywiście po sobie sprzątamy :)

 

Filmik pokazujący proces spawania balustrady balkonowej: