Balustrady nierdzewne

 

Balustrady nierdzewne wewnętrzne i zewnętrzne
Barierki nierdzewne


Działamy w okolicy 50km od Mińsk Mazowieckiego, w miastach:
Mińsk Mazowiecki, Warszawa,Sulejówek, Cegłów, Wołomin, Warszawa Wesoła, Mrozy, Stanisławów, Dębe Wielkie, Mrozy, Latowicz, Halinów, Dobre, Piaseczno, Wawer, Rembertów, Praga, Wiązowna, Wesoła

Na zamówienie wykonujemy wszystkie wzory, wystarczy zdjęcie lub przykład w terenie. Produkujemy balustrady i ogrodzenia ze stali nierdzewnej w kilku rodzajach wykończeń, tj. polerka, satyna, szczotkowana, polerka szczotkowana. W siedzibie firmy można zobaczyć przykłady naszych prac. 
Stosujemy tylko spawanie metodą TIG, co daje lepszą jakoś i wytrzymałość spoin.

Jeśli nie wiesz jaki rodzaj stali i rozwiązania montażowego zastosować w swoim przypadku, zgłoś się do nas. Otrzymasz fachową poradę i informacje na temat różnych rozwiązań.

 

Poniżej link do artykułu ze strony sieci sklepów Castorama opisujący wady i zalety balustrady nierdzewnych:

Zalety i wady balustrady ze stali nierdzewnej

 

Procedura wykonania balustrady nierdzewnej:

Procedurę rozpoczynamy od dokonania pomiarów na miejscu montażu balustrady. Bierzemy pod uwagę rodzaj wykończenia płyty balkonowej, (do tego dobieramy sposób mocowania), rodzaj wykończenia ścian zewnętrznych budynku, nachodzenie daszków itp. Ustalamy też wzór balustrady i rodzaj wykończenia powierzchni: może to być satyna, połysk, lub szczotkowanie.

W biurze obliczamy ilość potrzebnego materiału, który zamawiamy.

Po dotarciu do nas materiał jest oczyszczany, usuwamy skazy i docinamy go na odpowiednie długości. Wiercimy otwory, szlifujemy zakończenia rur.

Przechodzimy do spawania i obróbki spawów. Spoiny są robione metodą TIG, czyli elektrodą nietopliwą w osłonie argonu (z niem. TUNGSTEN INERT GAS). Metoda ta zapewnia bardzo ładny wygląd spawów, ich dużą wytrzymałość oraz właściwości antykorozyjne takie same jak materiału rodzimego. Miejsca łączenia trzeba obrobić, ponieważ na powierzchni ich po spawaniu tworzy się czarny nalot. Używamy do tego kwasu wytrawiającego. Po wytrawieniu obrabiamy spawy poprzez szlifowanie, docieranie i polerowanie.

Zabieramy balustradę na miejsce montażu gdzie mocujemy ją do płyty balkonowej i ścian budynku. Robimy ostatnie poprawki po dokładnych oględzinach. Zapraszamy klienta na odebranie wykonanych prac, rozliczamy się i oczywiście ładnie sprzątamy po swojej pracy :)