Ogrodzenia, przęsła ogrodzeniowe

Co oferujemy?

Produkujemy przęsła ogrodzeniowe na zamówienie klienta. Oferujemy wzory nowoczesne, sztachetowe jak i klasyczne z elementami kutymi. Na Państwa zamówienie jesteśmy w stanie wykonać każdy wzór, mamy dostęp do elementów kutych od kilkunastu producentów z całej polski. 

Zapewniamy podwójne zabezpieczenie antykorozyjne:

-dwie warstwy farby antykorozyjnej

-specjalistyczny preparat antykorozyjny

 

 

SZYBKIE WYKONANIE I NISKIE CENY!

Gdzie działamy?

Działamy w okolicy 50km od Mińsk Mazowieckiego, w miastach:
Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Sulejówek, Cegłów, Wołomin, Warszawa Wesoła, Mrozy, Stanisławów, Dębe Wielkie, Mrozy, Latowicz, Halinów, Dobre, Piaseczno

Galeria przykładowych przęseł ogrodzeniowych

Jak wykonujemy Twoje przęsła?

Wykonanie przęseł rozpoczynamy od pomiaru u klienta oraz oględzin miejsca montażu. Dobieramy w tym momencie sposób montażu do słupków stalowych lub murowanych Wysokość  jest dowolna i wybierana przez klienta.

Następną czynnością jest obliczenie ilości i rodzaju materiału potrzebnego do wykonania zlecenia.

Po przyjściu zamówionego materiału oczyszczamy go z korozji, odtłuszczamy i docinamy na odpowiednie wymiary. Następnie kilkumetrowe części składowe całości spawamy na miejscu w warsztacie.

Przechodzimy do fazy malowania. Po ponownym odtłuszczeniu nakładamy warstwę podkładu antykorozyjnego w kolorze czarnym (dla barier czarnych, brązowych) lub czerwonego dla innych kolorów. Po zaschnięciu warstwy podkładu nakładamy warstwę nawierzchniową w dowolnym kolorze.  Możliwe rodzaje nawierzchni to mat, półmat, satyna, i połysk. W 95% przypadków klienci zamawiają wersję mat.

Przęsło na końcu zabierane jest na miejsce montażu, gdzie składamy mniejsze elementy w całość. Miejsca łączeń oczyszczamy i malujemy.

Dla lepszego zabezpieczenia antykorozyjnego na koniec używamy naszego autorskiego preparatu, który wnika w mikroszczeliny w strukturze farby, i dodatkowo zabezpiecza przed wnikaniem wody i powstawaniem rdzy.

Na koniec oczywiście po sobie sprzątamy :)

Dane kontaktowe

e-mail: slusarskizaklad@gmail.com

tel. 509 165 758